fbpx

Czym się zajmuje

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa z ważnych wydarzeń w naszym życiu. Wykonujemy reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie, zdjęcia z Chrztu Świętego czy Komunii świętej.

Fotografia rodzinna

Rodzina to największy skarb na świecie jaki kiedykolwiek mogliśmy zdobyć. Rodzina to macierzyństwo, miłość, uczucie, szacunek, radość to miłe chwile spędzone wśród najbliższych. Czas przemija, a my staramy się go choć na chwilę zatrzymać na naszych zdjęciach. Serdecznie zapraszamy na wspaniałe lifestylowe sesje rodzinne, sesje w plenerze, u Państwa w mieszkaniach, domach w zaaranżowanych wspólnie scenach.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa tzw. “packshoot” to w dzisiejszym czasie, wszelakich serwisów aukcyjnych, stron ze sklepami internetowymi, to jeden z najpopularniejszych sposobów pokazania piękna prezentowanego towaru. Pamiętajmy, ludzie są wzrokowcami “kupują oczami”. Fotografujemy wszystko, od najnowszych modeli butów po iPhone’a, w naszych zdjęciach staramy si e pokazać piękno sprzedawanych produktów. Postaramy się, aby był on atrakcyjny i dobrze wykonany. Pamiętaj: dobre zdjęcia same sprzedają każdy produkt.

Witaj na mojej stronie.

Fotografia to dla mnie uchwycenie pięknych chwil, zatrzymanie czasu. Fotografia to dokumentowanie waszych wspomnień, do których dzięki zdjęciom wrócicie nie raz. To niezapomniane chwile, uśmiechy waszych dzieci, emocjonujących momentów. Preferuję naturalność, dlatego oferuję Państwu wszechstronną fotografię lifestylową w waszych mieszkaniach, domach. Dzięki temu wasze dzieci szybciej oswajają się z aparatem.