Recenzja produktu od Saal-Digital.pl – Fotozeszyt

Witajcie.
Staliście kiedyś przed wyborem prezentacji swoich zdjęć, jeśli tak to z pomocą przychodzi firma Saal Digital, z wieloma swoimi produktami. Jakiś czas temu miałem przyjemność otrzymać od tej firmy bon do wykorzystania na jeden z ich produktów. Padło na foto książkę, której recenzję znajdziecie na blogu, pod adresem: http://kurekrafal.pl/fotoksiazka-o-d-saal-digital-pl/

fotozeszyt saaldigital recenzja

Na moje szczęście udało mi się otrzymać kolejny bon na jeden z produktów firmy Saal Digital, tym razem padło na foto zeszyt, i tym razem nareszcie mam swoje portfolio, inne niż standardowe odbitki.
Sam proces projektowania, tworzenia i zamawiania produktu był identyczny jak poprzednio, więc nie będę się powtarzał. Wystarczy, że dam zajrzycie a wszystko będzie jasne.

fotozeszyt saaldigital recenzja

Przejdźmy więc do samego produktu jakim jest fotozeszyt od Saal Digital. Jak sami piszą na swojej stronie: http://www.saal-digital.pl/fotozeszyt/ z jednej strony nieco budżetowa wersja foto książki, z czystym sumieniem mogę przyznać że jest to budżetowa klasa premium.

Sam produkt doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju reklamę własnej działalności, tak też jest w moim przypadku. Ja postawiłem osobiście na Pier typu „mat”, głównie dlatego iż jest on pozbawiony tzw. efektu palcowania. Kolejnym argumentem na plus, dla mnie jest kolor, firma zapewnia iż jest to druk 6-kolorowy i w pełni oddaje barwy, co potwierdzam.

fotozeszyt saaldigital recenzja

fotozeszyt saaldigital recenzja

fotozeszyt saaldigital recenzja

Kolejną rzeczą, która przemawia na plus to spiralowe łączenie kartek, dzięki temu projektowana kartka może być w 100% zapełniona fotografią. Kartki rozkładają się tworząc jednolitą powierzchnię, dzięki temu wasze piękne panoramy będą doskonale się prezentowały. Tworzywo, wykorzystane do produkcji spirali jest sztywne, wygląda na trwałe co jest kolejnym atutem.

fotozeszyt saaldigital recenzja

fotozeszyt saaldigital recenzja

Miłym zaskoczeniem jest pierwsza i ostatnia strona fotozeszytu, w postaci matowej dość grubej foli, która stanowi swego rodzaju okładkę oraz zabezpiecza produkt przed porysowaniem pierwszych fotograficznych stron.

fotozeszyt saaldigital recenzja

fotozeszyt saaldigital recenzja

Podsumowując mogę powiedzieć, iż produkt w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest godny uwagi i rozważenia nie tylko jako porfotlio, ale również jako doskonała pamiątka z rodzinnymi fotografiami. Zaprezentowane tam zdjęcia mają swój klimat, a ich oglądanie wzbudza pozytywne emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *